Apie projektą

 
NAUJA GYVENVIETĖ AKMENVILIS - INVESTICIJA Į GYVENIMO KOKYBĘ
NAUJA GYVENVIETĖ "AKMENVILIS" - INVESTICIJA Į GYVENIMO KOKYBĘ

Šalia Vilniaus miesto ribos, pakeliui į Trakus ir Druskininkus plėtojama uždara individualių namų gyvenvietė - "AKMENVILIS". Beveik 5 ha sklype statomi 32 namai, sporto kompleksas, vaikų darželis ir bendruomenės susitikimų namai. Naujakuriai gali įsigyti 178 kv.m. ploto būstą su atskiru 10 - 12 arų sklypu.
Modernūs dviaukščiai namai pastatyti iš medienos santvarinio karkaso, suprojektuoti su erdviais vitrininiais langais. Kokybiškomis akmens skalūno plytelėmis dekoruoti fasadai pabrėžia originalią pastatų architektūrą. Namai atitinka A+ klasės energingumo reikalavimus. Visi namai turės įrengtas termo medienos lentų terasas. Kiekvieno namo šeimai priklausys erdvi nuosava stoginė dviem automobiliams iš kurios lengvai galima įsirengti garažą. Apgalvotai suplanuotos vidaus patalpos pavergia savo funkcionalumu.
Skaityti plačiau
KOMFORTIŠKAS GYVENIMAS PRIEMIESTYJE
KOMFORTIŠKAS GYVENIMAS PRIEMIESTYJE

Čia gyventi bus patogu, netruks individualaus polisio ir bendrų pramogų su draugais. Savaitgaliais ir vakarais naujakuriai galės leisti „Akmenvilio“ sporto komplekse, kuriame įrengtos lauko teniso, krepšinio ir tinklinio aikštelės. "Akmenvilyje" gyvenantys vaikai lankys gyvenvietės vaikų darželį. 10 arų sklype bus įrengta uždara vaikų žaidimų aikštelė. Nuo mažų dienų vaikai sportuos gyvenvietės sporto komplekse.
Žiemos vakarai neprailgs su gyvenvietės bendruomenės namais. Apie 100 kv. m. atskira susitikimų erdvė bus skirta bendrijos susirinkimams, ilgiems pasisėdėjimams, bendram krepšinio varžybų žiūrėjimui ar biliardui žaisti. Jaukūs piknikai, naujos užsimezgusios draugystės – taip kursis saugus, jaukus ir komfortiškas „Akmenvilio“ bendruomenės gyvenimas!
Skaityti plačiau
KOKYBIŠKI SPRENDIMAI VISAM GYVENIMUI
KOKYBIŠKI SPRENDIMAI VISAM GYVENIMUI

Siekiant užtikrinti maksimalų komfortą gyventojams visuose „Akmenvilio“ namuose montuojami aukščiausios kokybės ilgaamžiai KOMMERLING 88 MD langai – tai 7 kamerų, 88 mm storio vokiškas profilis, pasižymintis geriausiais parametrais ir efektyviu energijos taupymu. Pasirinkdami šio profilio langus, sutaupysite šildymo išlaidas bei mėgausitės puikia garso izoliacija. Tai investicija, kuri atsiperka.
• Profilis tinkamas pasyviems namas.
• Lango U reikšmė (Uw) – 0,70 W/(m2*K).
• Stiklo paketų storis – 48 mm.
• Garso izoliacija – iki 48 dB.

Skaityti plačiau
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti